Kombinovaný kočík Kunert Ivento 2023

  Kód: KLKUIO

  480,00 €
  S DPH Informácie o dostupnosti na +421 907 953 254

  KOMBINOVANÝ KOČÍK IVENTO 2023 - Absolútna dokonalosť. Multifunkčný, moderný a exkluzívny kočík Ivento sa vyznačuje originálnym dizajnom. Má perfektné spracovanie a bohatú výbavu. 3D vanička modernistického tvaru, ktorá má jedinečný charakteristický dizajn, čím sa líši od ostatných kočíkov.

  Autosedačka / vajíčko
  Vyberte farebnosť
  Množstvo
  Informácie o dostupnosti na +421 907 953 254

  Pridať do zoznamu prianí

  DETSKÝ KOMBINOVANÝ KOČÍK KUNERT IVENTO 2023

  Zostava kočíka – dvojkombinácia 2 v 1:

  • Konštrukcia s ložiskovými kolieskami a tlmičmi
  • Vanička s krytom
  • Športová sedačka s bambusovým matracom a nánožníkom
  • Veľká priestranná príručná taška 
  • Uzatvárateľný nákupný košík
  • Pláštenka
  • Moskytiera
  • Termoobal na fľašu
  • Držiak na pohárik
  • Prebaľovacia podložka

  Zostava kočíka – tojkombinácia 3 v 1:

  • Obsahuje všetky časti dvojkombinácie + autosedačku. Na výber sú 2 autosedačky:  Carlo  alebo  Kite

  Hliníkový rám - stabilný a odolný
  Rám je vyrobený z ľahkého, ale odolného hliníka. Jazdí dobre a je stabilný. Nehojdá sa zo strany na stranu a nevŕzga. Dieťa môžete bezpečne prepravovať a kočík vám bude slúžiť dlhé roky. Tlmenie nárazov zadných kolies a dodatočné bočné tlmenie nárazov zabráni tomu, aby dieťa pri cestovaní zažívalo nadmerné otrasy. Ani ten najdrsnejší terén mu nebude rušiť spánok. Uľahčí tiež hojdanie vášho dieťatka , keď ho chcete rýchlo upokojiť. Bočné odpruženie možno jednoducho vypnúť alebo zapnúť, a prispôsobiť ho hmotnosti dieťatka alebo terénu, po ktorom sa pohybujete. Systém Stop & Drive – bezpečné a efektívne parkovanie Silná brzda je umiestnená v strednej časti medzi zadnými kolesami. V prípade potreby môžete bezpečne zaparkovať a vybrať dieťa z kočíka. Nemusíte sa báť, že kočík pri vyťahovaní bábätka sám odíde. Kočík má nastaviteľnú rukoväť, čo znamená, že si ho môžete prispôsobiť svojej výške. Rukoväť je obšitá ekokožou, ktorá zabraňuje šmýkaniu v rukách. Veľké kolesá (22 a 28 cm) si poradia s jazdou po piesku, blate, snehu alebo prejazdom cez obrubník. Vďaka nim zaistíte svojmu dieťaťu pohodlnú prechádzku na čerstvom vzduchu za každých podmienok a v akomkoľvek teréne. Odpadá  pumpovanie kolies, pri prechádzke neprepichnete koleso a kočík bude vždy pripravený na použitie. Predné kolieska sa otáčajú o 360°, ale môžete ich zaaretovať aj v prednej polohe. Kočík je manévrovateľný a ľahko môžete vykonávať otáčacie, prejazdové alebo otočné manévre. Takéto kolieska uľahčujú aj pohyb po byte. Pri skladaní konštrukcie stačí potiahnuť páčky na oboch stranách rámu smerom k sebe. Vďaka bezpečnostnému mechanizmu sa rám sám nerozloží a môžete ho jednoducho presúvať. Pri zložení môžete odpojiť kolesá a osky, čo vám umožní skladovať rám aj v šatníku alebo prepravovať v malom kufri. Predné kolieska odoberiete rovnako jednoducho – stačí stlačiť tlačidlo nad kolieskami.  Vanička:

  Je miesto, kde dieťa trávi prvé mesiace svojho života. Je samozrejmé, že musí byť priestranná, pohodlná a bezpečná. Boky sú vystlané mäkkým materiálom. Vďaka tomu bude mať každé dieťa dostatok priestoru na to, aby si ho zariadilo tak, ako chce. Bez ohľadu na ročné obdobie a množstvo oblečenia, ktoré má na sebe. Vanička má nastaviteľné operadlo. Nastavíte ho pomocou gombíka na spodnej časti vaničky, ku ktorému máte jednoduchý prístup. Môžete jemne zdvihnúť hlavu dieťatka. Bude sa to hodiť najmä vtedy, keď dieťa ešte nesedí, ale by chcelo by vidieť mamu a okolitý svet. Pomáha aj deťom, ktoré majú problém s refluxom.Je vhodná na letné aj zimné využitie. V lete môžete otvárať vetracie okienko (uzavierajúce sa na zips) - zabezpečíte tak dieťaťu čerstvý vzduch počas teplejších dní.Strieška chráni pred slnečnými lúčmi, ale aj pred vetrom. V chlade použijete kryt, ktorý je súčasťou základnej výbavy kočíka .

  Športová sedačka:
  V športovej sedačke  sa bude pohodlne cítiť aj vaše batoľa, a to vďaka nastaviteľnej opierke chrbta a nôh. Bezpečnosť zaistia pásy, medzinožný popruh, odnímateľná bariérka a vysoké steny kočíka. Chrbtovú opierku kočíka môžete nastaviť do štyroch polôh, od polohy v ľahu - najzdravšia poloha pre spiace dieťa, až po úplne vzpriamenú polohu - keď samo sedí. Do každého počasia. Široký ventilačný panel a strieška búdke perfektné na jar alebo v lete. Nánožník na nohy a strieška budú dokonalou ochranou pred vetrom a mrazom. Kočík je vybavený 5-bodovými bezpečnostnými pásmi, ktoré dieťa samo nerozopne, medzinožným popruhom a odnímateľnou zábranou. Tieto prvky zaistia dieťa na mieste a zabránia jeho vypadnutiu, takže sa o bezpečnú cestu nemusíte báť. Prepravku je možné zložiť naplocho.  Pri kočíku Ivento je možnosť vybrať 2 typy autosedačiek/vajíčok: Carlo / od narodenia do 10 kg, pripína sa pomocou bežných pásov v aute/ alebo Kite / od narodenia do 13 kg, dá sa upeniť do bežných pásov v aute alebo do isofixovej základne/ bázy, ktorú je potrebné dokúpiť/. Autosedačka je vhodná aj ako nosidlo, má jednoduché uchytenie do adaptérov na konštrukciu kočíka / sú súčasťou výbavy autosedačky/,  vložku pre najmenšie deti, trojbodové bezpečnostné pásy sa ľahko nastavia podľa toho, ako dieťa rastie, polohovanie rúčky, strieška a kryt na nožičky, homologizovaná podľa normy ECE R44/04, v univerzálnej farbe.

  KLKUIO

  Tabuľka dát

  Rok:
  2023
  Typ kolies:
  Gélové
  Možnosť pripevnenia autosedačky:
  Áno ( pomocou adaptérov )
  Predné otáčacie kolesá:
  Áno ( s možnosťou zaaretovať )
  Počet kolies:
  štvorkolesové
  Typ kočíka:
  kombinovaný
  ISOFIX:
  možnosť výberu autosedačky: bez isofixu alebo s isofixom

  Špecifické referencie

  Produkt pridaný na porovnanie