Kombinovaný kočík MiluKids Bacio 2023

  Kód: KLMIBO

  420,00 €
  S DPH Informácie o dostupnosti na +421 907 953 254

  Kombinovaný kočík MiluKids Bacio 2023 je kočík s funkčným, bezpečným tvarom a moderným dizajnom. Do konštrukcie kočíka je možnosť inštalácie autosedačky/vajíčka. Dostupný v šiestich verziách vyrobených z kvalitnej látky a dve verzie sú z ekokože.

  Autosedačka / vajíčko
  Vyberte farebnosť
  Množstvo
  Informácie o dostupnosti na +421 907 953 254

  Pridať do zoznamu prianí

  DETSKÝ KOMBINOVANÝ KOČÍK MILUKIDS BACIO 2023

  Vanička kočíka:

  Strieška sa skladá z troch klinov. Má výsuvnú cloniacu striešku, nastavovací systém na spúšťanie striešky, madlo na prenášanie na strieške a vetracie okienko s moskytiérou. Všetko je vyrobené z kvalitnej látky. Vo vnútri je kokosový matrac. Vanička má antirefluxný systém, ktorý sa dá ovládať zvonku vaničky. Novinkou sú 2 vetracie okienka, jedno je na strieške, druhé na kryte. Obidve majú moskytiéru. Pred chladným počasím chráni zateplený kryt na vaničku.

  Športová sedačka:

  Možnosť montáže športovej sedačky v smere alebo proti smeru jazdy. Má nastaviteľnú opierku nôh a chrbta. Sedačka je vybavená 5-bodovými bezpečnostnými pásmi. Strieška má vetracie okienko a prídavný klin, ktorý po predĺžení  slúži na ochranu dieťaťa pred vetrom a slnkom. Súčasťou výbavy je bezpečnostná bariérka, zateplený nánožník a vložka pre najmenšie deti.

  Pamätajte, že vždy je potrebné používať upevňovací bezpečnostný systém!

  Rám:

  Ľahký a ľahko montovateľný/demontovateľný rám je vyrobený z hliníkových prvkov. Odnímateľné gélové kolieska, predné otočné kolieska s aretáciou v priamom smere. Konštrukcia má 3 páry tlmičov, nastaviteľnú rukoväť, priestranný košík, centrálnu brzdu a zámok proti samovoľnému rozloženiu rámu.

  Výbava kočíka: držiak na pohárik, pláštenka a moskytiéra.

  Ku kočíku je možné dokúpiť autosedačku/ vajíčko Kite v univerzálnej čiernej farebnosti a pomocou adaptérov pripevniť do konštrukcie kočíka. ( Dokupuje sa v cene 89€  - cena je aj s adaptérmi). Autosedačka je určená pre skupinu 0+ od narodenia do 13 kg. Má odopínaciu striešku, kryt na nôžky, 3-bodové bezpečnostné pásy, mäkkú výstelku pre najmenšie deti, nastaviteľné držadlo, adaptéry na montáž do konštrukcie kočíka sú súčasťou výbavy autosedačky, homologizovaná podľa normy ECE R44/04, prispôsobená na montáž do auta do originálnej bázy ISOFIX alebo do bežných pásov v aute.

  Do konštrukcie kočíka je možné pripevniť aj autosedačky iných svetových známych značiek za pomoci príslušných adaptérov.

  KLMIBO

  Tabuľka dát

  Rok:
  2023
  Typ kolies:
  Gélové
  Možnosť pripevnenia autosedačky:
  Áno ( pomocou adaptérov )
  Predné otáčacie kolesá:
  Áno ( s možnosťou zaaretovať )
  Počet kolies:
  štvorkolesové
  Typ kočíka:
  kombinovaný
  ISOFIX:
  áno ( pomocou bázy)

  Špecifické referencie

  Produkt pridaný na porovnanie