Drevená detská postieľka TOMI 20

  Kód: KLTOMI 20

  130,00 €
  S DPH Informácie o dostupnosti na +421 907 953 254

  Drevená detská postieľka TOMI 20 má z obidvoch strán veselý obrázok medvedíka, ktorý dodáva nábytku očarujúci detský charakter. 3 výškové pozície regulácie dna postieľky uľahčujú vyberanie dieťatka a 3 vyberacie priečky zjednodušia neskôr starším deťom vychádzanie z postieľky.  Postieľka má 3 varianty: klasická bez šuflíka ( zásuvky), so spúšťacou stranou alebo so šuplíkom.

  Vyberte farebnosť
  Vyberte variant
  Vyberte variant:
  Množstvo
  Informácie o dostupnosti na +421 907 953 254

  Pridať do zoznamu prianí

  DETSKÁ DREVENÁ POSTIEĽKA TOMI 20

  3 úrovne nastavenia výšky roštu zaisťujúce bezpečnosť dieťaťa v každom štádiu jeho vývoja a pohodlie pre rodiča počas starostlivosti o dieťa.

  Zosilnený rám postele vyrobený z prírodného dreva.

  Postieľka má okrúhle tyče s priemerom 16 mm a zaoblené okraje lamiel.

  Pokiaľ si zvolíte variant so zásuvkou je to skvelým riešením, vďaka ktorému získame ďalší priestor rozvinutím priestoru pod postieľkou. Tento kus nábytku uľahčí udržiavanie poriadku v miestnosti a vnesie do nej nepopierateľné čaro. Zásuvka/šuplík sa výborne hodí ako úložný priestor na plienky, posteľnú bielizeň, obliečky, prikrývky a pod. Neškriabe podlahu a mierne sa vysúva, pretože je konštrukčne spojená s postieľkou pomocou valčekových vedení. Zásuvka je vybavená praktickým krytom, ktorý zakryje obsah a ochráni pred prachom.

  Plastové krytky na dlhých stranách chránia postieľku pred mechanickým poškodením napríklad počas prerezávania zúbkov dieťaťa. Postieľka vás bude dlho tešiť a dlho bude mať estetický vzhľad.

  Nábytok je lakovaný farbami v súlade s platnými normami PN-EN 716-1

  Vnútorný rozmer : 120 x 60 cm

  3 farebností: borovica, biela a sivo-biela

  •detská postieľka z borovicového dreva

  •tri úrovne polohovania spodného roštu

  •tri odnímateľné priečky

  •detská postieľka je zabalená v kartónovom obale (vlastná montáž podľa priložených pokynov)

  3 varianty: klasická, so spúšťacou bočnicou, so šuflíkom ( nie je možné využiť súčasne spustenú bočnicu a šuflík)

  Produkt vyhovuje súčasným štandardom.

  Postieľka má vyznačený bezpečnostný bod, nad ktorý by nemal presahovať horný okraj matraca.

  1. Klasická verzia

  Detská postieľka v klasickej verzii je osvedčeným riešením. Trvale pripevnené boky postieľky umožňujú namontovať napr. prebaľovací pult. Tri úrovne montáže spodného roštu zaručujú bezpečnosť počas celého obdobia použitia detskej postieľky. Tri odnímateľné priečky vám neskôr uľahčia prácu, keď vaše dieťa dokáže vyjsť aj bez vašej priamej pomoci.

  2. So spúšťacou stranou

  Jednu stranu postieľky je možné spustiť nižšie kvôli lepšej prístupnosti k dieťatku. Pri tejto variante je možné celkom odobrať jednu (spúšťaciu ) stranu postieľky a priložiť postieľku k rodičovskej posteli.

  3. Variant so šuflíkom ( zásuvkou)

  Detská postieľka má všetky vlastnosti popísané v klasickej verzii, v spodnej časti postieľky je zásuvka-šuflík (predná časť je vyrobená z masívneho dreva, ďalšie prvky z nábytkovej dosky), je vybavená posuvným krytom. Zásuvka je konštrukčne spojená s detskou postieľkou pomocou vodidiel, ktoré zaručujú ľahké a pohodlné vyberanie.

  Matrac nie je súčasťou balenia.

  Možnosť montáže koliesok ( cena za 4 kolieska s montážou 12€ )- výber uveďte pri objednávke do poznámky.

  KLTOMI 20

  Špecifické referencie

  Produkt pridaný na porovnanie