Športový kočík Euro-Cart Crox Rose

  Kód: W/EU/CROX/RO

  253,00 €
  S DPH Informácie o dostupnosti na +421 907 953 254

  Športový kočík od EURO CART CROX je kočík s otočnou sedačkou v smere alebo proti smeru jazdy. Je to produkt ušitý na mieru vašim potrebám. Ide o kompaktný kočík, ktorý  sa zloží  na malý rozmer a jeho rám s kolesami váži iba 5,9 kg.

  Množstvo
  Informácie o dostupnosti na +421 907 953 254

  Pridať do zoznamu prianí

  DETSKÝ ŠPORTOVÝ KOČÍK EURO-CART CROX 

  Športový kočík od EURO CART CROX je kočík s otočnou sedačkou v smere alebo proti smeru jazdy. Je to produkt ušitý na mieru vašim potrebám. Ide o kompaktný kočík, čo znamená, že sa zloží  na malý rozmer a jeho rám s kolesami váži iba 5,9 kg.

  Športová verzia je určená pre deti s hmotnosťou do 22 kg v súlade s normou EN 1888-1-2:2018. V ponuke sú aj adaptéry na autosedačky skupiny 0+ od EURO-CART alebo ďalších známych svetových značiek (podrobný zoznam kompatibilných sedačiek získate u predajcu). Ku kočíku CROX si môžete dokúpiť aj originálnu tašku so systémom upevnenia na kočík a ramenným pásom /cena 49€/.

  Najnovšia verzia kočíka CROX má lepšie tlmenie nárazov a väčšie kolesá s celosezónnymi gumenými pneumatikami, ktoré určite uľahčia jazdu po nerovnom teréne a poskytnú dobrú trakciu aj na snehu. Zlepšené tlmenie nárazov je citeľné aj vtedy, keď v kočíku nie je žiadne dieťa. Zdvih tlmiča je väčší, čo uľahčuje zdvíhanie kočíka a zaisťuje pohodlnú jazdu po nerovnom povrchu.

  Poťah kočíka CROX je vyrobený z módnej a na dotyk príjemnej látky. Sedák je vyrobený z melanžovej látky, ktorá dokonale skrýva nečistoty. Reflexné potlače a dokončovacie prvky robia kočík viditeľnejším zo všetkých strán, čo zvyšuje bezpečnosť pri večerných prechádzkach.

  Sedačka kočíka CROX má 3-stupňové nastavenie chrbtovej opierky z polohy úplne ľahu do polohy úplne sedu. Po sklopení operadla naplocho získame plochu na spanie s pôsobivou dĺžkou 90 cm. Strieška je veľká a má dodatočnú časť na zips a clonidlo. Sedací modul je vyrobený z plastu a má ventilačný systém operadla.

  Kočík CROX sa skladá do veľmi kompaktných rozmerov bez ohľadu na to, či je sedadlo otočené dopredu alebo dozadu. Zložený kočík je možné umiestniť vertikálne bez rizika zašpinenia čalúnenia. Rám má automatický zámok, ktorý zabraňuje jeho nechcenému rozloženiu počas prepravy. Po zložení kočíka navyše získate prístup k pohodlnej rukoväti na prenášanie. Skladací mechanizmus kočíka CROX sa ovláda jednou rukou.

  V spodnej časti kočíka je veľmi veľký košík na nákupy alebo iné veci užitočné pri každodenných prechádzkach. Rukoväť kočíka a bezpečnostná zábrana dieťaťa sú potiahnuté módnou a praktickou ekokožou.

  Kočík Crox si môžete  kúpiť vo viacerých variáciach. 1. Ako športový kočík s odnímateľnou sedačkou, ktorá sa dá  nainštalovať v smere aj proti smeru jazdy. 2. S pohodlnou vaničkou, čím vytvoríte kompaktný kombinovaný kočík 2 v 1. Vanička má funkciu plochého skladania, takže ju ľahko umiestnite do kufra auta, keď je dieťa v autosedačke. Plastové nožičky umožňujú položiť vaničku na zem bez rizika zašpinenia čalúnenia. 

  Kočík CROX je vybavený pláštenkou. Praktický držiak na poháre určite poslúži pri každodenných prechádzkach. Vychádzková športová verzia je vybavená teplým návlekom na nohy, ktorý je ako stvorený na jesenné a zimné obdobie.

  HLAVNÉ VÝHODY KOČÍKA CROX:

  VEĽKÉ GUMOVÉ KOLESÁ – Kočík je ako stvorený na nerovný povrch. Gumová pneumatika s celoročným dezénom poskytuje trakciu aj na snehu, vďaka čomu je CROX skvelým kočíkom na každé ročné obdobie.

  NASTAVITEĽNÁ ŠPORTOVÁ SEDAČKA - Keď je dieťa ešte malé a často spí v kočíku, sedačku nainštalujeme čelom k rodičovi (umožní nám to pozorovať spiace dieťa), a keď je dieťa väčšie a zvedavejšie, nainštalujeme sedadlo v smere jazdy.

  ZLOŽENIE SPOLU SO SEDAČKOU V OBIDVOCH SMEROCH - Na trhu je veľa kočíkov s odnímateľnou sedačkou, no máloktorý z nich sa dá zložiť so sedačkou namontovanou v smere aj proti smeru jazdy. Túto funkciu oceníte, ak kočík často skladáte pre prepravu autom.

  DO VÁHY DIEŤAŤA DO 22 KG - Kočík CROX je vyrobený v súlade s najnovšou verziou bezpečnostnej normy EN 1888-1-2:2018, takže je určený pre deti s hmotnosťou do 22 kg.

  SEDAČKA OD NARODENIA - Kočík CROX má sedačku určenú pre deti od narodenia. To znamená, že deti, ktoré sa ešte nevedia samé posadiť, môžu byť prepravované aj v kočíku s opierkou chrbta v najnižšej polohe.

  TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:

   - moderný kočík s možnosťou dokúpenia adaptérov na autosedačku,

  - možnosť montáže sedadla v smere alebo proti smeru jazdy,

  - možnosť zloženia kočíka s obojstranne namontovaným sedadlom,

  - sedačka certifikovaná pre deti od narodenia do 22 kg,

  - 3-stupňové nastavenie chrbtovej opierky s polohou úplne v ľahu,

  - nastavenie opierky nôh,

  - tlmiče na všetkých kolieskach,

  - široký rozchod kolies (zvyšuje stabilitu kočíka),

  - ľahká hliníková konštrukcia,

  - možnosť dokúpenia ľahkej veľkej vaničky s rúčkou na prenášanie a pláštenka,

  - možnosť dokúpenia adaptérov na sedačky známych značiek,

  - samonastavovacie predné kolesá s možnosťou aretácie pre priamu jazdu,

  - ručná brzda,

  - veľká slnečná strieška s prídavnou časťou a strieškou,

  - bezpečnostná zábrana a rukoväť potiahnuté ekologickou kožou,

  - 5-bodové bezpečnostné pásy,

  - certifikát o súlade s normou EN 1888-1-2:2018 (pre deti do 22 kg!),

  - protidažďová fólia pokrývajúca celé čalúnenie kočíka (samostatné fólie na sedačku a vaničku),

  - kryt na nohy dieťaťa (zimný kryt),

  - praktické, priestranné vrecko na zadnej strane sedadla,

  - pohodlný vankúšik na hlavu dieťaťa z mäkkej látky,

  - reflexný lem na bokoch kočíka a vpredu (viditeľnosť a bezpečnosť),

  - možnosť dokúpenia originálnej tašky vo farbe kočíka

  ROZMERY [cm]:

  So sedadlom: 82 x 60 x 104

  Zložený rám so sedadlom a kolesami: 35 x 60 x 71

  Zložený rám bez sedadla a kolies: 31 x 60 x 66

  Šírka sedadla: 34

  Výška operadla: 50

  Hĺbka sedadla: 22

  Dĺžka opierky nôh: 19

  Celková dĺžka plochy na spanie: 90

  Priemer kolies (predné/zadné): 18/24

  Hmotnosť [kg]:

  Samotný rám s kolesami: 5.9

  Samotná športová sedačka: 3.9

  W/EU/CROX/RO

  Tabuľka dát

  Rok:
  2024
  Typ kolies:
  Gélové
  Možnosť pripevnenia autosedačky:
  Áno ( pomocou adaptérov )
  Predné otáčacie kolesá:
  Áno ( s možnosťou zaaretovať )
  Počet kolies:
  štvorkolesové
  Typ kočíka:
  športový s možnosťou dokúpenia vaničky
  športový s otočným sedadlom
  Váhová / výšková kategória:
  do 22 kg
  Nastavenie výšky rukoväte:
  nie je možné nastaviť výšku
  Systém skladania jednou rukou:
  áno

  Špecifické referencie

  Produkt pridaný na porovnanie